פורמולת Night Charge

פורמולה לטיפול בהפרעות שינה

Night Charge
לשינה איכותית וללילה רגוע!

השינה שלנו היא המצבר שנותן את הכח לפעול ולנהל את שגרת החיים
בצורה טובה ואפקטיבית. 

פורמולת Night Charge רותמת את כוחה של הרפואה הסינית המסורתית כדי לספק גישה טבעית והוליסטית לשיפור איכות השינה. השילוב הייחודי של צמחי מרפא סיניים הפועלים בצורה סינרגיסטית לוויסות דפוסי השינה ולהפחתת מתח וחדרה, יעזור לכם להשיג שנת לילה איכותית ומרעננת.

יצרנו במיוחד את Night Charge לטיפול בבעיות שינה באמצעות הרכב של צמחי מרפא סיניים שנבחרו בקפידה ולאחר מחקר רחב וניסיון קליני עשיר.

על הרכב Night Charge:

Wu Wei Zi – Schisandra chinensis

זהו פרי המכונה גם ‘בעל חמשת הטעמים’ בשל היותו – חמוץ, מתוק, מלוח, חריף ומר. ברפואת הצמחים המסורתית מוזכר השכיזנדרה כפרי בעל סגולות יוצאות דופן אשר מקיפות תחומים רבים ומגוונים לשיפור בריאות האדם. אחד הבולטים והמרכזיים שבהם הוא הפרעות שינה. פעולת השכיזנדרה באה לידי ביטוי על ידי הרגעת הלב, השריית רוגע ונינוחות וסיוע במצבי אינסומניה

Suan Zao Ren – Ziziphus Seed

זרע הסיזיפי הינו מיוחד במינו ובעל תכונות מופלאות. זהו זרע אשר גדל בתוך פרי מר ולא אכיל, אך למרות זאת זרעיו אכילים ובטעם מתקתק. בספרות העתיקה, זרע הסיזיפי נמנה בקבוצת צמחים הנקראים ‘מרגיעי נפש’ שתפקידם להזין את הלב – משכן הנפש, ולמנוע אי שקט. אין כמו זרע סיזיפי לפני השינה ללילה רגוע ושקט.  

Bai Zi Ren – Platycladi

זרע הביוטה גדל בתוך שיח גדול ורחב בצבע ‘ירוק בקבוק’ . הזרע מכיל 14% שומן ייחודי ובנוסף קומפלקס ויטמינים מזינים. לזרע תכונות רבות כגון אנטי בקטריאליות, הפחתת לחץ דם וכולסטרול. זרע הביוטה נבדק מחקרית ונמצא כמשפר את איכות השינה ומפחית פלפיטציות (הלמות לב חזקות) וחרדה ומסייע לשינה טובה ועמוקה.

Valerian Root

זהו צמח ששמו הולך לפניו וידוע ביכולותיו הסגוליות להרגיע ולאזן. צמח הולריאן בעל ריח מתקתק ולו פריחה לבנה בחודשי הקיץ. שורש הולריאן נמצא בשימוש מאות שנים ברפואת הצמחים המערבית והסינית ומתאים במיוחד לאלה שלא מצליחים לישון עקב חרדות וחוסר שקט פנימי. הצמח נותן מענה נרחב ויעיל להרגעת נפש ואיזון מתחים.

Fu Shen – Poriae Sclerotium Pararadicis

זוהי פטריה אשר גדלה לצד עצי האורן, ובספרות נמצא תחת הקטגוריה של צמחים ‘מנקזים’. הפוריה קיימת ונפוצה בשימוש מזה אלפי שנים ונחקרה בעשרות מחקרים אודות יעילותה בטיפול במקרים של בעיות שינה ובעיות נוספות. השימוש הינו בליבת הפטריה, וזאת כדי להזין ולהרגיע את הלב, להפחית פלפיטציות ולחזק את מערכת החיסון.

He Huan Pi – Albiziae Cortex

אי אפשר שלא להתרשם מיופיו של עץ האלביציה הפורח בחודשי הקיץ ומספק יופי מיוחד במינו. ברפואת הצמחים המסורתית משמש העץ בין היתר כצמח מרפא אשר מסייע להרגעת הנפש והזנת הלב. השימוש הרפואי נעשה מקליפת העץ ומפרחיו שעוברים תהליך של חליטה ומיצוי והופכים ראויים לנטילה לצרכים שונים.

HTP5

HTP5 הוא תוסף תזונה המופק באופן טבעי מצמח ה Griffonia simplicifolia. מחקרים מראים שהשימוש ב HTP5 גורם לעלית סרטונין במח ובכך משפיע באופן ישיר על המערכת הרגשית שלנו. בנוסף יודע ה HTP5 לקדם תחושות שלווה ושקט פנימי, ריכוז, וכמובן שינה טובה יותר.  החיבור של צמחי מרפא סיניים עם  HTP5,  משלים מעגל טבעי שמייצר איכות שינה עמוקה יותר.

Night Charge - פורמולה לטיפול בהפרעות שינה

* הכתוב מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופתיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

אפשר לישון טוב

יחד נבין איך לשפר את השינה שלך, ובכך גם את איכות החיים.
מלאו את הטופס ונחזור בהקדם.