פורמולת Day Charge

פורמולה ייחודית לבעיות שינה

Day Charge
להתעורר רעננים ולנצח את היום!

אין ספק שכולנו רוצים שינה טובה יותר, איכותית יותר,
כזאת שאחריה נרגיש אנרגטיים ונוכל לממש את עצמנו במהלך היום.

פורמולת Day Charge נוצרה ממש לצורך כך.
ממצאים מחקריים מהשנים האחרונות מצביעים על קשר הדוק
בין התזונה היומיומית שלנו לבין איכות השינה או קיומן של הפרעות שינה
לרבים מאיתנו קיימים חסרים של ויטמינים ומינרלים מבלי שאנו מודעים לכך.
מרכיבים אלה חיוניים לגוף לקידום שינה טובה ואיכותית יותר
וליצירת חיוניות במשך שעות היממה.

במיוחד עבור זה פיתחנו את הפורמולה הייחודית של Numa
המורכבת מתוספי תזונה טבעיים וויטמינים נחוצים שיעזרו לכם
לשמר את איכות השינה לאורך זמן.

הרכב פורמולת Day Charge להפרעות שינה:

Magnesium

המינרל הרביעי בשכיחותו בגוף האדם שמקורו באדמה ומגיע דרכה למי השתייה ולמזון שאנו אוכלים. המגנזיום ידוע כחיוני לתפקוד התקין של מערכות בגוף, ותורם בין היתר לייצור אנרגיה, להרפיית שרירים ולוויסות ייצור הורמון השינה מלטונין. תהליכים אלה משפיעים לטובה על איכות השינה.

Inositol

המכונה ‘גלולת השינה הטבעית‘ שייך למשפחת הוויטמינים מקבוצת B. Inositol הוא תרכובת טבעית המצויה במזונות רבים כגון פירות הדר, שעועית, אגוזים, ברוקולי ועוד. מחקרים מראים שתכונותיו של הInositol יעילות בהפחתת חרדות והרגעת הנפש, וכמו כן ביעילותו לסייע במקרי אינסומניה.

Vitamin B6

ויטמין B6 המכונה גם פרידוקסין, לא קיבל את הפופולאריות המגיעה לו בקרב קומפלקס הויטמינים מקבוצת B, ונשאר בצללים. כויטמין שאחראי על למעלה מ 100 תהליכים של בניה וחילוף חומרים בתוך גוף האדם, וכאחד מעמודי התווך של ייצור ההמוגלובין, ראוי היה ש B6 יזכה ליותר תשומת לב. הקשר בין חוסר ב B6 לבין עייפות ובעיות שינה נחקר רבות, וניתן לראות שמחסור ב B6 גורם לקשיים בשינה עמוקה ולעייפות שיכולה אף להיות קיצונית במקרים מסוימים.

Vitamin B12

אצל רובנו B12 מקושר ישירות לתחושות עייפות, חוסר אנרגיה ולמילת המפתח – ‘אנמיה’, אך כדאי לזכור ש B12 אחראי בין היתר לעוד שורה ארוכה של תפקידים ותהליכים בגוף האדם. שינה טובה וחיוניות לגוף תלויה רבות בכמות תקינה של B12 ומושפעת לרעה מחסרים של ויטמין זה. B12 נפוץ כתוסף תזונה ונחשב ליעיל ובטוח לשימוש.

Lactium

מקורו של ה Lactium הוא מחלבוני חלב המיוצרים באופן טבעי. השימוש ב Lactium החל בשנות ה 2000 כתוסף טבעי שמפחית סטרס, חרדה ובעיות שינה ותורם למצב לשיפור מצב הרוח. מאז שיצא לשוק כתוסף תזונה, נחשב ה  Lactium כתוסף טבעי בטוח ויעיל למצבי אינסומניה ונדודי שינה.

Tryptophan

tryptophan היא חומצת אמינו חיונית, כלומר היא אינה מיוצרת בגוף ויש לצרוך אותה דרך התזונה. מקור יעילותה של ה  tryptophan בטיפול בקשיי שינה נובע ממעורבותה הישירה בייצור מלטונין, אותו הורמון שנותן לגוף את האות להיכנס ל ‘מצב שינה’. בשנות ה 70 החל השימוש ב tryptophan כתוסף תזונה, ומאז הוא נמצא בשימוש תדיר כתוסף טבעי המקדם שינה איכותית.

פורמולה לטיפול בבעיות שינה - DAY CHARGE

* הכתוב מסתמך על גישות הרבליסטיות ונטורופתיות מסורתיות. למען הסר ספק המידע אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ואינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהי, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. נשים בהיריון, נשים מניקות, ילדים, אנשים החולים במחלות כרוניות והנוטלים תרופות מרשם – יש להיוועץ ברופא לפני השימוש.

אפשר לישון טוב

יחד נבין איך לשפר את השינה שלך, ובכך גם את איכות החיים.
מלאו את הטופס ונחזור בהקדם.