כשישנים טוב
חיים טוב

NUMA - נומה מומחים לטיפול
בהפרעות שינה ואינסומניה

מומחים בטיפול טבעי בהפרעות שינה המשלב רפואה סינית מסורתית ורפואה קונבנציונלית.

תהליך הטיפול של נומה כולל דיקור סיני, תוספי תזונה ומעקב רציף באמצעות טכנולוגיות ניטור מתקדמות.

80% הצלחה בקרב מטופלי נומה

לנומה למעלה מ-20
שנות ניסיון

בנומה הטיפול בטוח
ולא פולשני

תוצאות באיכות השינה לאחר מספר טיפולים בודדים

נומה עובדת עם מגוון חברות הביטוח (הראל, הפניקס, מנורה ועוד)

תאמו תור עוד היום לנומה לפגישת אבחון וטיפול בבעיית השינה שלכם

מעבר על היסטוריה רפואית | אבחון בעיית השינה | טיפול דיקור

מתקשים לישון בלילה?

ל - Numa יש פתרון

נומה מספקת פתרונות יעילים להפרעות שינה ולשיפור איכות השינה שלכם בשביל שתוכלו להמשיך לחלום ולהגשים את עצמכם.

אינסומניה ונדודי שינה - כבשה

אינסומניה ונדודי שינה

מתקשים להירדם? קמים הרבה במהלך הלילה? מקיצים לפנות בוקר ולא מצליחים לחזור לישון?

טיפול בעייפות כתוצאה מבעיות שינה

עייפות

חשים כבדות פיזית ומנטלית? מפוזרים ולא מרוכזים בעבודה? מתוסכלים ולא מגשימים את עצמכם?

גלי חום - בעיות שינה

גלי חום

ההורמונים בתזוזה? גלי חום שמעירים מהשינה? עצבנות ופתיל קצר בבוקר שלמחרת?

ביעותי לילה וסיוטים

ביעותי לילה וסיוטים

לא מצליחים להירדם? קמים באמצע הלילה מחלום רע? אי שקט במהלך היום?

בעיות שינה ומתבגרים

בעיות שינה ומתבגרים

עייפים בלימודים? מרגישים חוסר ריכוז במהלך היום? לא מצליחים לקום מהמיטה בבוקר?

מי אלה נומה נומה?

לאחר 20 שנות עבודה בתחום הטיפול בחולי לב ולאחר מחקר של השפעות בעיות השינה על מצבם הבריאותי, נוכחנו לדעת שחלק גדול מהאוכלוסייה סובל מבעיות שינה.
לכן פיתחנו שיטת טיפול חדשנית המאזנת את המערכות הקשורות בשינה. השיטה שהוכיחה יעילותה גם באנשים ללא בעיות לב, מתמקדת בשיפור ספציפי של בעיות שינה ותורמת לאיכות חייהם ושגרתם היומית של המטופלים

עמוס זיו-מטפל בכיר ברפואה סינית בעל יותר מ-20 שנות ניסיון, הוא גם יזם בתחום המדיקל, בעל חברת סטארט-אפ, מרצה ומורה בכנסים בינלאומיים, ומומחה בהפרעות שינה ובקרדיולוגיה. הקים וניהל יחידה למחקרים ברפואה משולבת במרכז הרפואי אסף הרופא.


מתניה לנקרי- מטפל בכיר ברפואה סינית בעל ניסיון רב בתחום, מתמחה בבעיות שינה ואלקטרופיזיולוגיה. חבר באיגוד ה – ICCM, עובד במגזר הפרטי והציבורי ובעל שתי קליניקות פרטיות

תהליך הטיפול בבעיות
והפרעות שינה במכז נומה

התהליך הטיפולי במרכז נומה מדויק באופן אישי למטופל, ומוכיח עצמו כיעיל ואפקטיבי. לאחר סדרת טיפולים בהם אנו מאזנים את השינה על ידי שיטות טיפול מסורתיות המשלבות דיקור סיני עם פורמולת צמחי מרפא וליווי להיגיינת שינה נכונה, חוזרת השינה למצב האופטימלי.

1

פגישת אבחון ואפיון, קביעת האסטרטגיה הטיפולית

במפגש הראשוני בנומה נעבור יחד על ההיסטוריה הרפואית ועל מצב השינה כיום. מטרת הפגישה היא לאבחן ולהבין לעומק את הגורמים לבעיות השינה, וכן לגזור אסטרטגית טיפול מותאמת אישית.

2

תחילת התהליך -
טיפולי דיקור ואיזון המערכות הקשורות לשינה

התהליך הטיפולי בנומה מתבצע על ידי טיפולי דיקור סיני אחת לשבוע באופן עקבי. הטיפול הינו מרגיע ומשרה נינוחות ומתבצע בחדרי טיפול מעוצבים ונעימים. טיפול דיקור אורך כ20 דקות עד חצי שעה בהם המטופל נח והמחטים עושות את שלהן.

3

נטילת תוספי תזונה כתומכים ומשלימים את טיפולי הדיקור

פורמולות צמחי מרפא שפותחו אצלנו במרכז ובנויות על ידע עתיק וניסיון קליני רב שנים. הרכב הפורמולות הינו טבעי ובטוח לשימוש, מיוצר בארץ ועומד בכל הרגולציות הנדרשות.

4

ליווי וייעוץ להיגיינת שינה נכונה ואורח חיים בריא

לאורך כל משך הטיפולים בנומה, צוות המרכז מלווים באופן צמוד בכל הקשור להיגיינת שינה נכונה ולאורך חיים בריא.

אתם שואלים נומה עונים

הכי פשוט היה לכתוב שרפואה סינית הוכחה ככזאת שיודעת לעזור ולשפר את איכות השינה, אך חשוב להבין איך הגענו לדייק את הרפואה עתיקת השנים הזו ולהפוך אותה רלוונטית לעידן המודרני.

רפואה סינית שימשה במשך אלפי שנים כרפואה מונעת למגוון רחב של בעיות ומחלות. במהלך שנים רבות של עבודה צמודה עם מאות מטופלים, פיתחנו ב Numa תובנות קליניות המבוססות על הידע האדיר של הרפואה המסורתית בשילוב תובנות מדעיות מערביות.
ב Numa תמצאו פתרונות למצבים מורכבים וסבוכים כמו בעיות שינה שכוללים טיפולים ותוספים בשילוב טיפים חשובים לשיפור איכות השינה.

בשנים האחרונות בעיות השינה הפכו למכה של ממש, ויש צורך להתמודד איתן בצורה יעילה ואפקטיבית. בעזרת דיקור סיני, צמחי מרפא, תוספי תזונה ואיזון אורחות חיים, אנו ב Numa עוזרים למאות מטופלים לישון טוב יותר, לקום ערניים ושמחים ולתפקד אופטימלית במשך היום.

בואו נתחיל מזה שעשיתם את הדבר הנכון.

אז לאחר שקבעתם את הטיפול הראשון, תגיעו אלינו לפגישה בה נעבור וננתח יחד את מצב השינה שלכם כיום, ההיסטוריה הרפואית שלכם. נדייק את האבחנה על ידי שאלות מקיפות הקשורות לאורח החיים, הרגלים ולמצב הפיזי והרגשי. אחרי שקבלנו את התמונה המלאה – נצא יחד למסע של 12 מפגשים שלאט לאט ובהדרגה יחזירו לכם את השינה ללילות שלמים.

Numa הוקמה מתוך ניסיון קליני רב שנים של טיפול בהפרעות שינה אצל חולי לב. בעיות שינה נפוצות מאד אצל אותם חולים, ומהוות אחד מגורמי הסיכון העיקריים להידרדרות במצבם. לאחר שהתחלנו לטפל בבעיות שינה בחולי הלב והחזרנו להם את איכות השינה לחיים, ראינו כיצד פחתו אירועי הלב ואצל חלק מהמטופלים אף פסקו לגמרי.

התובנות הקליניות שעולות מטיפול בקשיי שינה בחולי לב מהוות את הבסיס לפרוטוקולים ולמוצרים שפיתחנו ב Numa. התובנות הללו שפיתחנו ושכללנו עם השנים הותאמו לאט לאט לכלל האוכלוסייה ולא רק לחולי לב. באמצעות השימוש בכלי ניטור מתקדמים בשילוב של דיקור סיני, צמחי מרפא ,תוספים ייחודיים ושיפור ‘היגיינת השינה’, אנו מצליחים להגיע לתוצאות מצוינות של שיפור באיכות ובכמות השינה.

אז באמת לאחר סיום סדרת הטיפולים, כשבעיות השינה יתאזנו, המטרה שלנו היא לשמור לכם על האיזון שנבנה במהלך התקופה. יחד איתכם נבחן את אורחות החיים והרגלי השינה שלכם ונטרגט את הנקודות שמצריכות שיפור או תחזוק כדי שהמצב ישאר יציב. כך למעשה נלמד אתכם לפתח ‘היגיינת שינה’ ו- lifestyle, ובכך נצליח לשמר את איכות השינה שלכם לאורך זמן.

אם יש עוד משהו שתרצו לשאול את נומה, אנחנו כאן:

כריות העוזרות בבעיות שינה - טיפול בהפרעות שינה

מספרים על נומה

עובדים עם

ועם מגוון חברות הביטוח

איפה זה תופס אותך?

מה שמפריד בינך לבין שינה טובה, זה טופס אחד:

טיפול בבעיות שינה

אפשר לישון טוב

לילה שלם רצוף

שינה היא חלק אינטגרטיבי מהתפקוד והעשייה שלנו בחיי היום יום, ואנו מצויים בה כשליש מהחיים. בעבר הלא רחוק כשהייתה יורדת השמש כל אחד היה מתכנס לביתו, אוכל בחיק משפחתו ונכנס לישון, אך כיום כשיורדת החשיכה התמונה מתהפכת – האורות בבית, החדשות בטלוויזיה או הגירויים הטכנולוגים, משאירים אותנו ערים וערניים ואנחנו לא מצליחים להירדם ולישון כראוי.

 

המוצרים של נומה לטיפול בהפרעות שינה

פורמולה לטיפול בבעיות שינה - DAY CHARGE
פורמולת Day Charge
Night Charge - פורמולה לטיפול בהפרעות שינה
פורמולת Night Charge
טיפול בהפרעות שינה
אפשר לישון טוב

יחד נבין איך לשפר את השינה שלך, ובכך גם את איכות החיים.
מלאו את הטופס ונחזור בהקדם.