כשישנים טוב
חיים טוב

Numa – מתמחים בטיפול בבעיות והפרעות השינה

מטפלים בבעיות שינה תוך שילוב בין רפואה סינית מסותרתית לבין רפואה מודרנית לצד טכנולוגיות למדידה ושיפור איכות השינה.
תהליך טיפולי הכולל דיקור סיני, תוספי תזונה ומעקב רציף באמצעות טכנולוגיות ניטור מתקדמות.

 

80% הצלחה בקרב מטופלים

למעלה מ-20
שנות ניסיון

טיפול בטוח
ולא פולשני

תוצאות באיכות השינה לאחר מספר טיפולים בודדים

עובדים עם מגוון חברות הביטוח
(הראל, הפניקס, מנורה ועוד)

תאמו תור עוד היום לפגישת אבחון וטיפול בבעית השינה שלכם

מעבר על היסטוריה רפואית | אבחון בעיית השינה | טיפול דיקור

מספרים עלינו

כבר לאחר שלושה טיפולים הרגשתי שהשינה באה לי כעת ביתר קלות. מרגישה יותר רגועה וכבר לא מתעוררת מכל דבר קטן.
כשקמה בלילה, מסיבה כלשהי, מצליחה סוף סוף לחזור לישון. חוזרת להרגשה מה זה לישון ברצף כמה שעות.
חמדהבת 55, מורה
כסטודנט עם כל הלחץ בלימודים ובכלל לא הצלחתי לישון טוב וסבלתי מבעיות שינה.
עם הזמן שמתי לב שככל שאני לא ישן טוב היכולות הלימודיות שלי הולכות ונחלשות. אחרי סדרת טיפולים התחלתי לישון יותר טוב , יותר פעיל ואנרגטי והיכולת להיות בפוקוס במהלך יום לימודים השתפרה פלאים.
תודה 🙏🏻
מיכאלבן 30, סטודנט
הגעתי למתניה אחרי שבמשך שנים השינה שלי הייתה קלה ולא עמוקה. הייתי מתעורר כמה פעמים בלילה ולא מצליח להירדם דבר שהקשה עליי לישון לילה שלם ברצף. במהלך השנים התחלתי להשתמש בבונדורמין כדי לישון טוב יותר, אך ללא יעילות גבוהה.
כשהתחלנו את התהליך שמתי לב שאני ישן יותר עמוק וההתעוררויות בלילה פחתו. עם שינוי הגיינת שינה וטיפולי הדיקור הצלחתי להוריד את מינון הבונדורמין לאט לאט וכיום אין לי צורך בו.
תודה רבה רבה !!
אוריבן 51, עובד במשרד ממשלתי
הקודם
הבא
מתקשים לישון בלילה?

ל-Numa יש פתרון

Numa מספקת פתרונות יעילים להפרעות שינה ולשיפור איכות השינה שלכם בשביל שתוכלו להמשיך לחלום ולהגשים את עצמכם.

אינסומניה ונדודי שינה

אינסומניה ונדודי שינה

מתקשים להירדם? קמים הרבה במהלך הלילה? מקיצים לפנות בוקר ולא מצליחים לחזור לישון?

טיפול בעייפות כתוצאה מבעיות שינה

עייפות

חשים כבדות פיזית ומנטלית? מפוזרים ולא מרוכזים בעבודה? מתוסכלים ולא מגשימים את עצמכם?

גלי חום - בעיות שינה

גלי חום

ההורמונים בתזוזה? גלי חום שמעירים מהשינה? עצבנות ופתיל קצר בבוקר שלמחרת?

ביעותי לילה וסיוטים

ביעותי לילה וסיוטים

לא מצליחים להירדם? קמים באמצע הלילה מחלום רע? אי שקט במהלך היום?

בעיות שינה ומתבגרים

בעיות שינה ומתבגרים

עייפים בלימודים? מרגישים חוסר ריכוז במהלך היום? לא מצליחים לקום מהמיטה בבוקר?

התהליך הטיפולי

התהליך הטיפולי במרכז Numa מדויק באופן אישי למטופל, ומוכיח עצמו כיעיל ואפקטיבי. לאחר סדרת טיפולים בהם אנו מאזנים את השינה על ידי שיטות טיפול מסורתיות המשלבות דיקור סיני עם פורמולת צמחי מרפא וליווי להיגיינת שינה נכונה, חוזרת השינה למצב האופטימלי.

1

פגישת אבחון ואפיון, קביעת האסטרטגיה הטיפולית

במפגש הראשוני נעבור יחד על ההיסטוריה הרפואית ועל מצב השינה כיום. מטרת הפגישה היא לאבחן ולהבין לעומק את הגורמים לבעיות השינה, וכן לגזור אסטרטגית טיפול מותאמת אישית.

2

תחילת התהליך –
טיפולי דיקור ואיזון המערכות הקשורות לשינה

התהליך הטיפולי מתבצע על ידי טיפולי דיקור סיני אחת לשבוע באופן עקבי. הטיפול הינו מרגיע ומשרה נינוחות ומתבצע בחדרי טיפול מעוצבים ונעימים. טיפול דיקור אורך כ20 דקות עד חצי שעה בהם המטופל נח והמחטים עושות את שלהן.

3

נטילת תוספי תזונה כתומכים ומשלימים את טיפולי הדיקור

פורמולות צמחי מרפא שפותחו אצלנו במרכז ובנויות על ידע עתיק וניסיון קליני רב שנים. הרכב הפורמולות הינו טבעי ובטוח לשימוש, מיוצר בארץ ועומד בכל הרגולציות הנדרשות.

4

ליווי וייעוץ להיגיינת שינה נכונה ואורח חיים בריא

לאורך כל משך הטיפולים, צוות המרכז מלווים באופן צמוד בכל הקשור להיגיינת שינה נכונה ולאורך חיים בריא.

אתם שואלים אנחנו עונים

האם הרפואה הסינית באמת עוזרת להפרעות שינה?

הכי פשוט היה לכתוב שרפואה סינית הוכחה ככזאת שיודעת לעזור ולשפר את איכות השינה, אך חשוב להבין איך הגענו לדייק את הרפואה עתיקת השנים הזו ולהפוך אותה רלוונטית לעידן המודרני.

רפואה סינית שימשה במשך אלפי שנים כרפואה מונעת למגוון רחב של בעיות ומחלות. במהלך שנים רבות של עבודה צמודה עם מאות מטופלים, פיתחנו ב Numa תובנות קליניות המבוססות על הידע האדיר של הרפואה המסורתית בשילוב תובנות מדעיות מערביות.
ב Numa תמצאו פתרונות למצבים מורכבים וסבוכים כמו בעיות שינה שכוללים טיפולים ותוספים בשילוב טיפים חשובים לשיפור איכות השינה.

בשנים האחרונות בעיות השינה הפכו למכה של ממש, ויש צורך להתמודד איתן בצורה יעילה ואפקטיבית. בעזרת דיקור סיני, צמחי מרפא, תוספי תזונה ואיזון אורחות חיים, אנו ב Numa עוזרים למאות מטופלים לישון טוב יותר, לקום ערניים ושמחים ולתפקד אופטימלית במשך היום.

אוקיי, החלטתי שאני רוצה להגיע ולשפר את השינה שלי, מה כולל הטיפול ב Numa?

בואו נתחיל מזה שעשיתם את הדבר הנכון.

אז לאחר שקבעתם את הטיפול הראשון, תגיעו אלינו לפגישה בה נעבור וננתח יחד את מצב השינה שלכם כיום, ההיסטוריה הרפואית שלכם. נדייק את האבחנה על ידי שאלות מקיפות הקשורות לאורח החיים, הרגלים ולמצב הפיזי והרגשי. אחרי שקבלנו את התמונה המלאה – נצא יחד למסע של 12 מפגשים שלאט לאט ובהדרגה יחזירו לכם את השינה ללילות שלמים.

אז במה שונה שיטת הטיפול של Numa משאר השיטות והטיפולים לבעיות שינה?

Numa הוקמה מתוך ניסיון קליני רב שנים של טיפול בהפרעות שינה אצל חולי לב. בעיות שינה נפוצות מאד אצל אותם חולים, ומהוות אחד מגורמי הסיכון העיקריים להידרדרות במצבם. לאחר שהתחלנו לטפל בבעיות שינה בחולי הלב והחזרנו להם את איכות השינה לחיים, ראינו כיצד פחתו אירועי הלב ואצל חלק מהמטופלים אף פסקו לגמרי.

התובנות הקליניות שעולות מטיפול בקשיי שינה בחולי לב מהוות את הבסיס לפרוטוקולים ולמוצרים שפיתחנו ב Numa. התובנות הללו שפיתחנו ושכללנו עם השנים הותאמו לאט לאט לכלל האוכלוסייה ולא רק לחולי לב. באמצעות השימוש בכלי ניטור מתקדמים בשילוב של דיקור סיני, צמחי מרפא ,תוספים ייחודיים ושיפור ‘היגיינת השינה’, אנו מצליחים להגיע לתוצאות מצוינות של שיפור באיכות ובכמות השינה.

האם לאחר סדרת הטיפולים אני אשן שינה מספקת ואיכותית?
אז באמת לאחר סיום סדרת הטיפולים, כשבעיות השינה יתאזנו, המטרה שלנו היא לשמור לכם על האיזון שנבנה במהלך התקופה. יחד איתכם נבחן את אורחות החיים והרגלי השינה שלכם ונטרגט את הנקודות שמצריכות שיפור או תחזוק כדי שהמצב ישאר יציב. כך למעשה נלמד אתכם לפתח ‘היגיינת שינה’ ו- lifestyle, ובכך נצליח לשמר את איכות השינה שלכם לאורך זמן.

אם יש עוד משהו שתרצו לשאול, אנחנו כאן:

טיפול בהפרעות שינה

שינה טובה
רמות אנרגיה גבוהות
שיפור תפקוד יומי
פוקוס ריכוז ומיקוד מוגמרים
שיפור יכולות ספורטיביותישנים טוב. חיים טוב.
ישנים טוב. חיים טוב.
ישנים טוב. חיים טוב.
ישנים טוב. חיים טוב.
ישנים טוב. חיים טוב.


להצליח לתת
פוש בעבודההבוס מנחית עוד ועוד משימות, בלילה לא ישנתם טוב ואתם לא מסוגלים לחשוב בכלל איך תעמדו בעומס? אנחנו נעזור לכם. להיות ערני
בשביל המשפחהסוף השבוע הגיע וכל המשפחה מחכה לטיול, אבל לכם אין את הכוחות לצאת מהבית כי שבוע לא עצמתם עין? אנחנו יודעים מה לעשות עבורכם. לקום מהספה
ולצאת לאימוןקניתם את הנעליים ונרשמתם למנוי בחדר כושר, בקבוק המים כבר בתוך התיק ובכל זאת נשארתם בבית כי אין אנרגיה ואתם עייפים?
אל תתנו לזה לנצח אתכם, בואו לעזור לעצמכם.לשמור על שגרה בריאה בגיל השלישיאתם צעירים בראש אבל הגוף סוחב קצת פחות? קשיי השינה מחריפים ואיתם הקושי בתפקוד? אתם יודעים ששינה טובה תשפר לכם את הערנות, את התנועה ואת מצב הרוח.
עם Numa תוכלו לחזור שנים אחורה.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

איפה זה תופס אותך?

מה שמפריד בינך לבין שינה טובה, זה טופס אחד:

טיפול בבעיות שינה

אפשר לישון טוב

לילה שלם רצוף

שינה היא חלק אינטגרטיבי מהתפקוד והעשייה שלנו בחיי היום יום, ואנו מצויים בה כשליש מהחיים. בעבר הלא רחוק כשהייתה יורדת השמש כל אחד היה מתכנס לביתו, אוכל בחיק משפחתו ונכנס לישון, אך כיום כשיורדת החשיכה התמונה מתהפכת – האורות בבית, החדשות בטלוויזיה או הגירויים הטכנולוגים, משאירים אותנו ערים וערניים ואנחנו לא מצליחים להירדם ולישון כראוי.

שיטות הטיפול ב-Numa לבעיות שינה מבוססות על שילוב בין רפואה מסורתית וידע עתיק בן אלפי שנים, לבין גישה מדעית ומחקרים מודרניים, תוך שימוש בכלי ניטור טכנולוגיים מתקדמים. שילוב השיטות של הרפואה המסורתית עם הרפואה המודרנית להפרעות שינה נותן פתרון יעיל למכלול רחב של מטופלים ממגוון רקעים וגילאים. טיפולי דיקור סיני בהפרעות שינה לצד צמחי מרפא סינים ותוספי תזונה ייעודיים, יוצרים יחד טיפול מקיף הנותן מענה לבעיות השינה שלכם ומשפר את איכות חייכם.


המשיכו לקרוא

המוצרים שלנו לטיפול בהפרעות שינה

טיפול בהפרעות שינה

אפשר לישון טוב

יחד נבין איך לשפר את השינה שלך, ובכך גם את איכות החיים.
מלאו את הטופס ונחזור בהקדם.